עמוד הבית / סקייטפארק / סקייטפארק כפר סבא, שעות פתיחה ומידע מורחב
סקייטפארק כפר סבא

סקייטפארק כפר סבא, שעות פתיחה ומידע מורחב

סקייטפארק כפר סבא נפתח בקיץ 2011 ומאז מהווה אטרקציה לחובבי הסקייטבורד באזור השרון, הסקייטפארק בשטח כולל של 1400 מ"ר, למרות גודלו, ריבוי מתקנים בשטח מצומצם יחסית, בשילוב עבודת ביצוע מוקפדות ואיכותיות, מאפשרים ניצול מיטבי של שטח ההחלקה בסקייטפארק להנאתם של המבקרים. במתחם תוכננו מתקנים מסוגים שונים כגון: ריילים, ספיין, לאב סיט, פול קופינג, צ'אנל, וולקנו, מדרגות וטריבונות. מטרת המתכננים היתה לתת מענה למגוון רב של מחליקים ברמות מקצועיות שונות ולאפשר קיום תחרויות תוכננו במתחם. הסקייטפארק תוכנן בשטח של כ-2.5 דונם וממוקם בסמוך לשביל הראשי בפארק. מתקן האקסטרים מתפרש על שטח של כ-1.5 דונם של בריכות גלישה ומתחם "סטריט" (רחוב). מה שייחודי פה הוא…

סיכום הדירוג

גודל המתחם - 7.5
מגוון מתקנים - 8.4
מתאים קרבר? - 6
נגישות תחבורה ציבורית - 8
חניה - 8

7.6

קומפקטי ומגוון!

סיכום סקייטפארק בטון קטן יחסית אך משלב מגוון של מתקנים וסגנונות שונים.

הדירוג שלך: 4.2 ( 15 דירוגים)

סקייטפארק כפר סבא נפתח בקיץ 2011 ומאז מהווה אטרקציה לחובבי הסקייטבורד באזור השרון, הסקייטפארק בשטח כולל של 1400 מ”ר, למרות גודלו, ריבוי מתקנים בשטח מצומצם יחסית, בשילוב עבודת ביצוע מוקפדות ואיכותיות, מאפשרים ניצול מיטבי של שטח ההחלקה בסקייטפארק להנאתם של המבקרים.

במתחם תוכננו מתקנים מסוגים שונים כגון: ריילים, ספיין, לאב סיט, פול קופינג, צ’אנל, וולקנו, מדרגות וטריבונות. מטרת המתכננים היתה לתת מענה למגוון רב של מחליקים ברמות מקצועיות שונות ולאפשר קיום תחרויות תוכננו במתחם. הסקייטפארק תוכנן בשטח של כ-2.5 דונם וממוקם בסמוך לשביל הראשי בפארק. מתקן האקסטרים מתפרש על שטח של כ-1.5 דונם של בריכות גלישה ומתחם “סטריט” (רחוב).
מה שייחודי פה הוא שמדובר במתקן ספורט לשעות הפנאי אשר אשר תוכנן ונבנה כך שהוא מתאים במיוחד לסקייטבורד וסקייטבורדינג ברמות שונות. המתקנים העיקריים בסקייטפארק הם רמפות בצורת חצי צינור, רבע צינור, צינור מלא, מעקות, מדרגות, תיבות, פירמידות, משטחים משופעים ומקפצות, רמפות גבוהות, בריכות ואבני שפה.

שעות פתיחה סקייטפארק כפר סבא 

בימים א’-ה’, בין השעות 15:00 – 22:00
בימי שישי, בין השעות 13:00 – 22:00
בימי שבת, בין השעות 10:00 – 22:00
* בחופשות בתי ספר וימי חג, הסקייטפארק פתוח משעה 10:00 ועד 22:00 בלילה.
* בימי גשם הסקייטפארק סגור

כתובת: פארק כפר סבא, ממוקם בסמוך למנהלת הפארק ולמגרשי האימונים ולאצטדיון הכדורגל, דרך הפועל 35 כפר סבא.

כללים ונהלים:

  • הכניסה לסקייטפארק ללא תשלום בהתאם לשעות הפתיחה.
  • המתקן מיועד לילדים מעל גיל 8.
  • הכניסה למתקן מותרת למחליקים וגולשים בלבד. (סקייטבורד ורולר בלייד)
  • חובה להשתמש בציוד מגן אישי: נעליים שלמות וסגורות, קסדה שלמה ורכוסה, מגני מרפקים, מגני כפות ידיים.
  • במקום שמירה ואבטחה, השומר במקום אוכף את חובת חבישת הקסדה, סקייטרים ללא קסדה אינם מורשים להמשיך בפעילות.

מזנון: במרחק 5 דקות הליכה נמצא “פארקפה”, קפה ג’ו פארק כפר סבא. שעות הפעילות של בית הקפה: 08:00 עד 23:00 מידי יום. טלפון: 09-7717485.

חניה: החניונים הצמודים לפארק הינם בתשלום לתושבי חוץ (מסומנים בכחול לבן), התשלום באמצעות מדחן או באמצעות פנגו. החניון הגדול עם מקומות חניה רבים נמצא בסמוך לאיצטדיון הכדורגל.

דרכי הגעה ותחבורה ציבורית לסקייטפארק כפר סבא

  • שער האיצטדיון (מרחק כ-10 דקות הליכה אל הסקייטפארק) – קווים 2 ו-5 של מטרופולין, ירידה בתחנת הקאנטרי קלאב.
  • שער רח’ הגליל (מרחק כ-12 דקות הליכה אל הסקייטפארק)  – קווים 3 ו-5 של מטרופולין, ירידה בתחנת שכונת מוצקין.
  • שער ויצמן (מרחק כ-14 דקות הליכה אל הסקייטפארק)- קווים 1 ו-2 של מטרופולין, ירידה בתחנת שכונת תקומה – ויצמן 177. (קו 1 פועל בשעות הערב)

סקייטפארק כפר סבא – גלריית תמונות 

על תהליך התכנון והעיצוב של סקייטפארק כפר סבא

הסקייטפארק תוכנן ע”י משרד האדריכלים “דן צור – ליאור וולף אדריכלי נוף” בהמשך לתכנון פארק כפר סבא. פארק כפר סבא מהווה מוקד משיכה עירוני ואזורי כבר מספר שנים הודות לנגישותו, תכנונו הייחודי ולמגוון הפעילויות אותן הוא מאפשר: מתחם משחקים גדול ורחב, אזורי פיקניק ומדשאות לצד בריכה אקולוגית ומסלולי הליכה, כושר וספורט.
בסקייטפארק משולבת גבעת דשא המשולבת במקומות ישיבה מוצלים ועצי אקליפטוס בוגרים ממוקמים סביב מתחם ההחלקה. גבעת הדשא עם מקומות הישיבה הנוחים, מאפשרת גם למלווים את הסקייטרים להנות מנוף הפארק והבריזה הנעימה בשעות הערביים. השילוב בין מיקומו של הסקייטפארק בלב הפארק העירוני, לבין מימדיו הצנועים, מאפשר חשיפה למגוון רחב של משתמשים מחד ושמירה על חלל נעים לשהייה ואינטימיות מאידך.

סרטון המתעד את עבודות הבניה וההקמה של סקייטפארק כפר סבא, הופק על ידי חברת ע.ר יצחקי:

קישורים:

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות יוסי אלמוגי

עזבו רדבול, הסקייטבורד נותן לך כנפיים... אבל בסקייטבורד אין קיצורי דרך, כדי להצליח צריך ליפול, לקום לנסות שוב ולהתמיד, בסוף תרגישו בשיפור וגם בהצלחה.