עמוד הבית / סקייטבורד חשמלי / Kickr… סוג של קסם שיהפוך את הסקייטבורד שלכם לחשמלי
Kickr ויהפוך כל סקייטבורד לחשמלי

Kickr… סוג של קסם שיהפוך את הסקייטבורד שלכם לחשמלי

סקייטבורד חשמלי זה אומר סקייטבורד חדש, אבל המוצר שתכירו הפעם מתאים לאלו שלא רוצים להחליף סקייטבורד (לונגבורד ליתר דיוק), והיו שמחים כמו במטה קסם להפוך את הסקייטבורד שלהם לסקייטבורד חשמלי קומפלט.

בואו נרגיע, במקרה שלפניכם אפילו לא צריך להחליף גלגלים או צירים, צריך רק להוסיף משהו והופ חישמלתם את הסקייטבורד הרגיל שלכם והפכתם אותו לחשמלי, לא מאמינים? אז כדאי שתכירו את Kickr שיעזור לכם לנוע אפילו בלי “קיק” אחד!

kickr הוא תוסף לסקייטבורד הקיים המורכב על גבי אחד הגלגלים, התוסף כולל גלגל שניצמד לגלגל הסקייטבורד ובאמצעות מנוע הגלגל שניצמד לגלגל המקורי מניע את כל הסקייטבורד. התוסף כולל הסוללה והמנוע הם מודולריים כך שאפשר להתקין או להסיר את Kickr מהסקייטבורד מתי שרק תרצו, ההתקנה כך מספרים היזמים היא קלה ופשוטה ולוקחת 2 דקות.

 

גלגל שמניע גלגל? אולי נשמע קצת מוזר בהתחלה ואתם סקפטיים אבל הנתונים הרשמיים מראים שהתוסף ששוקל בסך הכל 1.8. ק”ג יכול לגרום לרוכב במשקל 70 ק”ג על הלונגבורד להגיע למהירות של 32 קמ”ש תוך 20 שניות בלבד.

ל-Kickr אין שלט, 2 הרצועה שמחברת את הסוללה לבורד כוללת חיישני משקל כאשר לוחצים עליהם עם הרגליים המנוע מאיץ וכאשר מורידים את הלחץ המנוע מאט עד כדי עצירה. אגב, גם אם המנוע כבוי או שהסוללה נגמרה, תוכלו להמשיך לרכב על הלונגבורד שלכם כמעט מבלי להרגיש שמותקן עליו תוסף. הסוללה שבתוסף (שוקלת קצת פחות מקילו אחד) ויכולה להחזיק להספיק לכ-350 מחזורי טעינה, שירות הלקוחות של Kickr מבטיח כמובן להחליפה, רק לא ברור לנו מה התשלום עבור כך.

הנה סרטון שמציג כמה סקייטרים מתנסים בדגם הניסוי (אב טיפוס) בהחלט נראה מרשים ותזכרו שמדובר בלונגבורד רגיל שהפך לחשמלי!

ואיך אפשר בלי קצת נתונים טכניים:

 • טווח סוללה: עד 15 ק”מ
 • משקל כולל: 1.8 ק”ג
 • מהירות מקסימלית: 32 קמ”ש
 • הספק מנוע: 1.1W
 • מידות התוסף: רוחב:18.5 אורך: 20 ס”מ גובה: 2.5 ס”מ
 • תאימות לגלגלים: 38-69mm width, 52-107mm diameter
 • תאימות לבורד (רוחב): 165mm-280mm
 • מחיר: $399 (בתוספת עלות משלוח בארה”ב $20, מחוץ לארה”ב $65)
ואם עוד לא אמרנו, אז כן, גם Kickr הוא פרויקט גיוס המונים באתר KickStarter, המשלוח הראשון יצא לכמה עשרות לקוחות בתחילת החודש (נובמבר 2015) וצוות שירות הלקוחות מדווח כי הפידבקים טובים מאוד והמוצר עובד ללא תקלות מיוחדות. העידכון האחרון מספר גל שני של משלוחים מתוכנן כבר לתחילת חודש דצמבר 2015.

רוצים לדעת יותר ולהכיר עוד דגמים של סקייטבורד חשמלי? אחלה בחלה! כנסו לסקירה שלנו על עשרת הסקייטבורדים החשמליים המבטיחים לשנת 2015-2016!

סרטון הדגמה קצר המספר כיצד להתקין את Kickr (בהחלט משכנע כמה זה קל להתקין)

 • עמוד הפרוייקט באתר גיוס ההמונים KickStarter (השם קצת דומה ל-Kickr אבל שזה לא יבלבל אתכם, כי אין ממש קשר עסקי)
 • עמוד הפייסבוק של Kickr, בו תוכלו לקבל עידכונים חמים על קצת התקדמות של הפרוייקט וכן מועדי המשלוחים.
 • האתר הרשמי של הפרוייקט (נראה יחסית פשוט מידי לטעמנו) gokickr.com
 • בן דוד של Kickr הוא Mellow שסקרנו בעבר, אז אם בא לכם להציץ בעוד חלופות שהופכות סקייטבורד רגיל לחשמלי.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות נתי בלכר

אוהב, חי ונושם סקייטבורד כבר המון שנים. מאז שהסקייטפארקים נבנו בארץ, זנח את הספוטים בעיר ושורץ בסקייטפארקים ברחבי גוש דן. אם יש לי חלום אז הייתי רוצה שטוני הוק יבקר בארץ...