עמוד הבית / לונגבורד / אוהבים לונגבורד? אלו קבוצות הפייסבוק שאתם חייבים להכיר!
קבוצות פייסבוק בנושא לונגבורד

אוהבים לונגבורד? אלו קבוצות הפייסבוק שאתם חייבים להכיר!

יאללה בואו נתחיל, “שלום אנחנו חברי צוות אתר סקייטר ואנחנו מאוד מאוד אוהבים לונגבורד, כמה מאוד? עד האינסוף ומעבר לו…”
אז אחרי שהורדנו את זה מהלב ושיתפנו אתכם, אנחנו מאוד רוצים לספר לכם על העולם שממתין לאוהבי הלונגבורד בפייסבוק.

לפני שנתחיל בואו נחלק את הפייסבוק ל-3: עמודים פרטיים, עמודים עסקיים וכמובן קבוצות. הפעם החלטנו לספר לכם על קבוצות ישראליות מעניינות ובפעמים הבאות מבטיחים להרחיב גם על עמודים שווים במיוחד.

אז יש לנו כמה וכמה קבוצות פייסבוק ישראליות איכותיות בתחום הלונגבורד שממש שווה לכם להכיר, את הקבוצות מנהלים החברים בהתנדבות, מאהבה גדולה לתחום וכן מתוך נכונות לעזור לאחרים להכנס לתחום או להתמקצע. בקבוצות אפשר לשאול שאלות, לשתף בדילמות, הצלחות וכן גם כשלונות, וכן להתעדכן באירועים, תחרות, סשנים משותפים ועוד כל מיני הפתעות. תכל’ס קבוצת פייסבוק מאוד דומה לפורום, רק שפה כולם מזוהים וכן ניתן לשלב תוכן כגון סרטים ותמונות בקלות ובנוחות.

מה שכן, החברים בקבוצה מאוד מאוד מפרגנים וישמחו לעזור לכם בכל סוגיה שעולה לכם בתחום הלונגבורד. אגב, אנחנו בכוונה כותבים לונגבורד וזאת מכיוון שלסקייטבורד רחוב יש קבוצות אחרות ועליהם נרחיב בהזדמנות אחרת. אז אם יש לכם שאלות של מתחילים, אתם רוצים לדעת מה קורה בסצינה  או שסתם בא לכם לשתף אחרים בהתנסויות שלכם, בתמונות ובסרטונים שהפקתם החברים בקבוצות יקבלו אתכם בזרועות פתוחות (כל עוד הנושאים קשורים כמובן לעולם הלונגבורד המורחב).

(1) ILF – Israel Longboard Freerides

קבוצת הפייסבוק ILF בנושא לונגבורד

הקבוצה מונה מעל 500 חברות וחברים, נושאי הקבוצה הם בעיקר לונגבורד, פרירייד ודאון היל.

לעמוד הקבוצה בפייסבוק

(2) LGC Israel

קבוצת הפייסבוק LGC בנושא לונגבורד
הקבוצה (המונה מעל 300 חברות וחברים) הוקמה במטרה לגבש כמה שיותר בנות בתחום הלונגבורד בארץ. הבנות כולן מוזמנות להצטרף, כל רמה וכל גיל.

לעמוד הקבוצה בפייסבוק

ציוד יד שניה לסקייטבורד

ואם אתם בענייני “יד שנייה”, מחפשים מציאות של ציוד, אביזרים ואפילו בגדים ונעליים בתחום הסקייטבורד והלונגבורד, יש לנו עוד שתי קבוצות בפייסבוק שחשוב שתכירו, החברים בקבוצות מעלים שם פוסטים של ציוד משומש (אבל בדר”כ במצב טוב) ועוד כל מיני ושווה להצטרף ולעקוב אחרי ההתפתחויות.

(3) ציוד יד 2 לסקייטבורד

הקבוצה מונה מעל 650 חברות וחברים, משמשת בעיקר לפרסום ציוד (חדש / משומש) שהחברים מבקשים למכור.מדיניות הקבוצה אגב היא לפרסם מחיר בפוסטים העולים על ידי החברים.

לעמוד הקבוצה בפייסבוק

(4) חלקיי סקייט למכירה

הקבוצה מונה מעל 360 חברות וחברים, בדומה לקבוצה הקודמת גם פה בעיקר מפרסמים ציוד חדש או ישן שהחברים מבקשים להציע למכירה.

לעמוד הקבוצה בפייסבוק

 

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות יוסי אלמוגי

עזבו רדבול, הסקייטבורד נותן לך כנפיים... אבל בסקייטבורד אין קיצורי דרך, כדי להצליח צריך ליפול, לקום לנסות שוב ולהתמיד, בסוף תרגישו בשיפור וגם בהצלחה.