עמוד הבית / סקייטפארק / אושילנד: הקניון החדש עם הסקייטפאק בכפר סבא!
אושילנד סקייטפארק בכפר סבא

אושילנד: הקניון החדש עם הסקייטפאק בכפר סבא!

לאחרונה נפתח קניון חדש נוסף בכפר סבא בשם אושילנד, הוא ממוקם במתחם עתיר ידע בכפר סבא. המיקום כך אומרים מאפשר נגישות מקסימלית לצירי תנועה ראשיים כמו כביש 4, כביש 531, כביש 40 וכביש 6. אז למה אנחנו מספרים לכם על זה? כי לראשונה בתוך הקניון יש סקייטפארק קטן וחמוד…וממוזג, כן כן אם בא לכם קצת סקייט בצהריים הלוהטים של הקיץ אולי אושילנד סקייטפארק יכול להיות המקום בשבילכם!

תכל’ס אושילנד הוא ה-RETAIL-TAINMENT הראשון בישראל. מתחם מסעיר ומרגש בניחוח בינלאומי שיעניק למבקרים בו חוויה מגוונת, חוצת גילאים ותחומי עניין.
מתחם OSHILAND משתרע על פני שטח של 34 אלף מ”ר ומתעתד להיות מרכז הבילוי, הפנאי והתרבות של כפר סבא והשרון, 4 קומות בהן מגוון אדיר של אפשרויות בילוי לכל הגילאים- הורים, בני נוער, ילדים – בכל שעה ויום בשבוע. במתחם תמהיל רחב ומבודל של חנויות, בתי קולנוע, מתחמים ואטרקציות פורצות דרך שיוצרים יחד חוויה מסעירה וייחודית מסוגה. כמו כן כולל המתחם פארק חלומות פתוח לרווחת המבקרים שבו שטחים ירוקים פתוחים לצד מגוון מוקדי עניין.

אז מה זה הסקייטפארק הזה?

Oshiland-SkatePark סקייטפארק אושילנד בכפר סבא

OSHI EXTREME הוא מתחם אקסטרים לצעירים וצעירים ברוחם בתוך אושילנד. הבטון מעולם לא נראה צעיר יותר. 600 מ”ר על טהרת פעילויות אקסטרים לבני נוער ולצעירים ברוחם, בשילוב חנויות מעולם תוכן זה שיעניקו למבקרים חוויה משלימה (למשל חנות בורדרליין). מתחם של תרבות רחוב ואופנה אורבנית, חנויות מותגים, מוזיקה, עיצוב, צבעים ועוד, המשקפים את רוח הז’אנר ועוטפים את מתחם ה- INDOOR SKATE PARK הראשון בישראל.

יש תנאי כניסה לסקייטפארק באושילנד?

כן, ישנן כמה הנחיות ודגשים הנה הם לפניכם:

 •  ההחלקה מותרת לבעלי ניסיון ומאומנים בהחלקה בלבד.
 • השימוש במתקן אך ורק עם ציוד בטיחות – קסדה ומגינים.
 • בימי ד’ ההחלקה מותרת רק עם קורקינט.
 • בשאר ימי השבוע ההחלקה מותרת עם סקייטבורד בלבד!
 • האחריות הינה על הגולש.
לאחרונה נפתח קניון חדש נוסף בכפר סבא בשם אושילנד, הוא ממוקם במתחם עתיר ידע בכפר סבא. המיקום כך אומרים מאפשר נגישות מקסימלית לצירי תנועה ראשיים כמו כביש 4, כביש 531, כביש 40 וכביש 6. אז למה אנחנו מספרים לכם על זה? כי לראשונה בתוך הקניון יש סקייטפארק קטן וחמוד...וממוזג, כן כן אם בא לכם קצת סקייט בצהריים הלוהטים של הקיץ אולי אושילנד סקייטפארק יכול להיות המקום בשבילכם! תכל'ס אושילנד הוא ה-RETAIL-TAINMENT הראשון בישראל. מתחם מסעיר ומרגש בניחוח בינלאומי שיעניק למבקרים בו חוויה מגוונת, חוצת גילאים ותחומי עניין. מתחם OSHILAND משתרע על פני שטח של 34 אלף מ"ר ומתעתד להיות מרכז הבילוי,…

סיכום הדירוג

גודל המתחם - 5
מגוון מתקנים - 6
מתאים לקרבר - 5
נגישות תחבורה ציבורית - 8.5
חניה - 9
התמודדות עם עומס חום בקיץ - 9.5

7.2

ולו רק להתקרר במזגן, שווה ביקור!

סיכום בקיץ העצבני שיש לנו, עכשיו יש אלטרנטיבה לסקייטבורד בצהרי היום, במקום סגור וממוזג.

הדירוג שלך: 3.35 ( 15 דירוגים)

מתי פתוח הסקייטפארק באושילנד?

 • כמו שעות הפתיחה של קניון אושילנד עצמו: ימי ראשון עד חמישי, בין השעות 10:00 בבוקר ל- 22:00 בלילה.
 • כן כן, פתוח גם בסופי שבוע! ואפילו עוד יותר…נסגר רק בשעה 23:00 בלילה!

איך מגיעים? כתובת?

 • הכתובת של מתחם אושילנד היא: מתחם עתיר ידע 4 כפר סבא.
 • ניתן להגיע בתחבורה ציבורית מכפר סבא קווים : 40, 41 של חברת מטרופולין.
 • חנית רכבים: כ-1500 מקומות חניה, תת קרקעית ובמגרש סמוך. בחלק החיצוני – החניה חינם, בחלק המקורה – 3 שעות חניה ראשונות חינם.
 • חניית אופניים בכניסה למתחם וחניית אופנועים בחניון התת קרקעי.

שלחנו את התחקירנים שלנו, שחזרו עם כמה תמונות… 

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות יוסי אלמוגי

עזבו רדבול, הסקייטבורד נותן לך כנפיים... אבל בסקייטבורד אין קיצורי דרך, כדי להצליח צריך ליפול, לקום לנסות שוב ולהתמיד, בסוף תרגישו בשיפור וגם בהצלחה.