עמוד הבית / אומנות ועיצוב / הכירו את פיל האקט, סקייטר ומאייר בחסד עליון!
פיל האקט מאייר וסקייטר

הכירו את פיל האקט, סקייטר ומאייר בחסד עליון!

אם הבסיס שלך הוא סקייטבורד כל קרירה או כשרון שיש לך שיהפוך לפרנסה או אפילו תחביב, כנראה שיהיה עוצמתי הרבה יותר כי הבסיס שלך, סקייטבורד יעצים את כל מה שתבנה עליו. יש כאלו שיגידו שמדובר באגדה אורבנית או סיפורי מעשיות אבל סטטיסטית אם תתראו לאן אנשים מוכשרים שהם סקייטרים מגיעים תראו שזה בהחלט נפוץ.

פיל האקט מאייר וסקייטר

פיל האקט-פורטרט עצמי, סקייטבורד זה בנשמה שלו.

הפעם רצינו לספר לכם על עוד מקרה שכזה, תכירו את פיל האקט (Phil Hackett) שהוא קודם כל סקייטר בנשמה, וחוץ מזה הוא גם מאייר פרילנס, שהאיורים שלו הולכים וצוברים פופולריות ברחבי הרשת לאחר שהם מוצגים במגזינים נחשבים ביותר בארה”ב.
פיל סיים בהצלחה תואר ראשון באיור מהמוסד היוקרתי Hereford School of Art and Design בשנת 2007, מאז הפך למאייר מבוקש, הוא מתגורר בעיר בריסטול שבאנגליה אך פעיל מאוד גם בארה”ב. האיורים של פיל הם במגוון נושאים ובדר”כ הם נוצרים לפי הזמנה ומשמשים כתמונת שער לכתבה ראשית באחד המגזינים בארה”ב כגון GQ Magazine, Financial Times, Guardian Weekend ו- Investment Adviser.

אבל נושא אחד הוא מה שמענין אותנו הפעם….סקייטבורד.
כאמור לפיל יש פינה חמה בלב לסקייטבורד, והוא מקדיש חלק ניכר מזמנו הפנוי לאיורים מאוד מאוד מיוחדים בנשוא סקייטבורד, איורים המשלבים המון דמיון, יצירתיות וסוריאליזם שיוצרים אצל הצופים נקודות למחשבה.

בחרנו הפעם להציג לכם כמה איורים שכאלו ואם נראה לכם מענין (ובטוח שכן!) תוכלו להמשיך לעמוד האישי שלו או לעמוד האינסטגרם של פיל.

אהבתם? ברור! אז תפליגו על כנפי הדמיון אל העולם המקסים של פיל האקט, תוכלו למצוא יותר בקישורים הבאים:

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות דיתה טאנלס

הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)