עמוד הבית / סקייטבורד / סקייטבורד לאמהות: לא מה שחשבתם

סקייטבורד לאמהות: לא מה שחשבתם

הכירו את אלכסה ג’ין בראון, בת 24, אמא צעירה לתינוקת בת שנה, מאריזונה. מאמנת כושר ודיאטנית במקצועה, שמספרת שהיא גם מאוד אוהבת אופנה, אפייה ואתגרי עשה זאת בעצמך (DYI).

לפני כמה שנים פתחה בלוג אישי במטרה לכתוב ולתעד את הרגעים המרגשים של החיים (חתונה, לידה, חופשות משפחתיות וגם את היום היום בעבודה). לאט לאט היא החלה לקבל מיילים מקוראי הבלוג שמספרים לה שהיא מהווה עבורם השראה ומודל לחיקוי.
אלכסה בעודה מתרגשת והפידבקים החיוביים הבינה שזה הזמן לקחת את הבלוג צעד אחד קדימה והחלה בדרכה להיות גורו של ספורט ותזונה נכונה עבור נשים רמות ברחבי ארה”ב והעולם.
המוטו של אלכסה הוא עבור אמהות צעירות, אלכסה מספרת ומדגימה בעמוד הפייסבוק שלה שניתן לשלב פעילות ספורטיבית קלה מידי יום בכל מקום שנמצאים, פשוט על ידי שימוש ואלתור נכון של אמצעים זמינים שבסביבה.

ואיך כל זה קשור לסקייטבורד בטח תשאלו?

אחד הסרטונים של אלכסה שהפך לויראלי ביותר כלל שימוש בסקייטבורד (לונגבורד ליתר דיוק) של בעלה לצורך ביצוע פעילות ספורטיבית ומחטבת. בסרטון היא מדגימה 4 סוגי תרגילים שמוגדרים כסט אחד וממליצה לבצע כל תרגיל 12 פעמים וסה”כ לבצע 5 סטים.
את הסרטון הראשון העלתה בעמוד הפייסבוק ב-4 דצמבר 2014, והוא בהחלט הולך ושובר את האינטרנט (או לפחות את הפייסבוק) עם 592,739 צפיות, 45,655 לייקים, 1361 תגובות ו10,382 שיתופים!

 

מבין אלפי התגובות לסרטון עולה כי רבים מהצופים והצופות רוצים סקייטבורד אבל לא יודעים איזו בדיוק כדאי לרכוש.
אחד המגיבים החליט לעזור לאותם מעוניינים והמליץ דווקא על מינילונגבורד של בוב ספוג אותו ניתן לרכוש באתר וולמרט ב-$21 בלבד.
בנוסף, רבות הן מגיבות נשים ובחורות שכותבות לבן זוגם שזאת המתנה שהן רוצות לקראת האביב או מבקשות להשאיל את הסקייטבורד של בן זוגן לסוף השבוע.
אבל לא רק בנות מגיבות (למרות שהן הרוב בפיד התגובות), אולי תתפלאו אבל גם בחורים כותבים שם לבנות זוגם שהנה הסקייטבורד שלהם (שעליו הם הוציאו – ויוציאו לא מעט כסף) עכשיו יכול להיות שימושי גם להן.
לאור ההצלחה הוציאה אלכסה בתחילת חודש פברואר, סרטון נוסף, עם עוד 4 תרגילים חדשים שניתן לבצע עם לוגנבורד ונראה כי הוא הולך בעקבות הסרטון הראשון עם 68,364 צפיות כרגע.

רוצים להמשיך ולעקוב אחרי אלכסה? מגוון אפשרויות עומד לרשותכם

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות דיתה טאנלס

הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)