עמוד הבית / סקייטבורד / קפיצות סקייטבורד באקסטרים

קפיצות סקייטבורד באקסטרים

אפשר לקפוץ ממדרגות, אבל רבים מחפשים את הספוט המיוחד (והמסוכן לפעמים) לקפיצה של החיים עם הסקייטבורד, באינסטגרם ניתן מידי פעם להתקל בקפיצות שכאלו, ברגע שמצאנו 4, הבנו שזה כבר שווה פוסט. כמובן שנמשיך להוסיף סרטונים נוספים דומים שנמצא. מכירים גם כאלו? אחלה, שתפו בתגובות בתחתית הפוסט.

נקדים ונאמר שקפיצות מגובה עם סקייטבורד הן קפיצות מסוכנות ואנו לא ממליצים לכם לבצע תרגילים שכאלו, כי קיים סיכוי גבוה שתפגעו, נדרשת לכך מומחיות רבה, נסיון רב של נפילות (וכנראה גם פציעות) ושימו לב שגם מיגון לא קיים אצל החברים בסרטונים הללו. אז תתייחסו לזה לא כהשראה אלא כסיפורים מענינים מעבר לים…

הדוגמא הראשונה היא לדעתנו גם הכי מטורפת, קשה להאמין שיש מישהו שיכול לראות פה ספוט, אבל הנה הבחור בא, ראה ועשה את זה באופן מושלם.

  הדוגמא הבאה גם היא מענינת ואמיצה במיוחד, מתחילים על גשר, רייל ואז בום באופן בלתי צפוי קפיצה מעבר למעקה, מסוכן אבל הנה אפשרי.

 

הדוגמא הזאת אולי לרגע תראה לכם לא שייכת, אבל היא בהחלט כן. התרגיל הוא קפיצה מגובה, עם שילוב של קפיצת היפי ועוד כל מיני, עכשיו תראו בעצמכם.

 

את האחרונה (כרגע) אחנו הכי אוהבים,למה? כי פה כבר רואים תהליך, התמדה ודבקות במטרה. מדובר בספוט בהחלט מאתגר והנסיונות הראשונים די כושלים, אבל כשאר יש התמדה בסוף מגיעה גם ההצלחה, תסתכלו בעצמכם.

רוצים לראות דוגמאות מאתגרות נוספות? כנסו לעמוד האינסטגרם של https://instagram.com/_skategram, מידי יום עולים שם סרטונים שווים.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות נתי בלכר

אוהב, חי ונושם סקייטבורד כבר המון שנים. מאז שהסקייטפארקים נבנו בארץ, זנח את הספוטים בעיר ושורץ בסקייטפארקים ברחבי גוש דן. אם יש לי חלום אז הייתי רוצה שטוני הוק יבקר בארץ...