עמוד הבית / האקדמיה / מבצע חזרה ללימודים, להורדה חינם!
סקייטבורד חזרה ללימודים

מבצע חזרה ללימודים, להורדה חינם!

סוף אוגוסט, הכבישים ריקים, חצי מדינה בכלל בחו”ל, ואתם מתחילים להבין שאוטוטו כל זה נגמר וחוזרים לספסל הלימודים. אז החדשות הפחות טובות שנכון, חוזרים ללמוד בספטמבר, ממש לכל אורכו, אבל החדשו הטובות הן שבאוקטובר חופשי החגים חוזרים אלינו והמומחים אומרים שהחופשים הפעם מסודרים טוב טוב!

הפעם חשבנו מה אנחנו אנחנו יכולים לעשות כדי קצת להקל עליכם? כמו הפתגם הישן והטוב “אם אי אפשר לעצור את זה כדאי להתחבר לזה” (If you can’t bit them join them)  החלטנו לארגן לכם מצגת מוכנה ומדוגמת על סקייטבורד! בטח תשאלו למה?  אז מחקרים מראים שביום הראשון ללימודים בדר”כ שואלים מה עשיתם בחופשה ומיד גם מקבלים שיעורי בית, בסגנון ספרו לנו במצגת על החופשה שלכם או על נושא שמאוד אהבתם בחופשה.

תעשו את החשבון בעצמכם: תחילת שנת הלימודים + שיעורי בית + סקייטבורד = מצגת סקייטבורד 🙂

בטח תשאלו, טוב בסדר אז מה יש במצגת הזאת בכלל?

אז נגלה לכם שהמצגת נוסתה בהצלחה ועברה כמה שיפורים במהלך שנת הלימודים הקודמת, אז חברי הצוות של האתר כחלק משירות תרומה לקהילה העבירו כמה הרצאות לילדי היסודי והחטיבות ונרשמה הצלחה מסחררת.

לכן החלטנו את ההצלחה גם להעביר אליכם, ולתת לכם אפשרות לצאת תותחים מול החברים, חברות, המורים והמורות (ומי יודע אולי אפילו מול המנהל ורכזת השכבה…), הנה כמה מהנושאים שבמצגת:

  • ההיסטוריה של הסקייטבורד, מתי הומצא, דגמים ראשונים והתפתחות.
  • איך גלשו פעם בבריכות ריקות עוד לפני עידן הסקייטפארקים.
  • הסקייטבורד הגדול בעולם, לא מה שחשבתם!
  • מיחזור סקייטבורד, רהיטים, תכשיטים וכל מיני…
  • רעיונות יצירתיים בסקייטבורד, דברים מענינים שלא דמיינתם!
  • אמצעי מיגון, כי חשוב לא להפצע.
  • הסקייטבורד הקטן בעולם (סקייטבורד אצבעות)
  • סקייטבורד באולימפיאדה (טוקיו 2020), ענף אולימפי חדש!
מצגת סקייטבורד

מבט חטוף אל תוך המצגת סקייטבורד

כל מה שאתם צריכים זה להוריד את המצגת סקייטבורד הזאת שהיא בפורמט של קובץ פוארפוינט -PowerPoint (צריך שיהיה לכם מותקן במחשב האישי אופיס) להוסיף תמונות אישיות שלכם במקום המיועד לכך, לשמור, ולמצוא את הזזדמנות המתאימה להציג בפני כל הכיתה, וכן אפשר גם פשוט לשלוח כשיעורי בית מבלי להציג בפני כולם (אם אתם פחות אוהבים כרגע את אור הזרקורים) אז שתהיה אחלה שנת לימודים, שתדעו להפיק ממנה את המיטב וזכרו, אנחנו תמיד נהיה ב: Long life learning

שימו לב, המצגת שוקלת כ-20 מגה כי יש בה הרבה תמונות, הנה הקישור להורדה פשוט לחצו, בהצלחה!

 

 

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות נתי בלכר

אוהב, חי ונושם סקייטבורד כבר המון שנים. מאז שהסקייטפארקים נבנו בארץ, זנח את הספוטים בעיר ושורץ בסקייטפארקים ברחבי גוש דן. אם יש לי חלום אז הייתי רוצה שטוני הוק יבקר בארץ...