עמוד הבית / סקייטבורד / זה תלוי בכם! בריכה מוזנחת תהפוך לבריכת סקייטבורד משובחת
פרויקט Rock Bottom בריכת סקייטבורד בחצר האחורית

זה תלוי בכם! בריכה מוזנחת תהפוך לבריכת סקייטבורד משובחת

NIMBY, הוא מושג שגור בתרבות האמריקנית, מדובר על ראשי תיבות של Not in my back yard בתרגום מהיר: לא בחצר האחורית שלי. המושג עולה במקרים של התנגדות תושבים להקמתו של מוסד ציבורי חשוב (אך מטריד) בסמוך לביתם, מחשש שהדבר יפגע בערך בתיהם. המקרה שלנו הוא דווקא הפוך, להפוך את החצר האחורית הפרטית לתועלת הציבור, ציבור הסקייטרים ליתר דיוק.

הסיפור שלנו מתחיל בבחור אמריקאי חביב מהעיירה קולצ’סטר שבקונטיקט החליט שהגיע הזמן להתיישב, הוא לקח משכנתא ורכש בית פרטי. מה שהוא לא ידע לפני כל זה שבחצר האחורית של הבית יש בריכה, אבל בריכה מוזנחת בטירוף, עם נחשים, ועוד כל מיני חיות בר מפחידות. אם עוד לא הבנתם מדובר על סקייטר, ושאומרים לסקייטר בריכה הוא חושב רק על דבר אחד!

אז הבחור שלנו בסיפור החליט שאת הבריכה המוזנחת הוא הולך להפוך לבריכת סקייטבורד כדת וכדין, הוא התחיל בעצמו בכל עבודות השיפוץ שכללו ניקוי הבריכה (תוך כדי התמודדות עם נחשים), חפירות מחודשות כדי שמבנה הקרקע יתאים לבריכת סקייטבורד ודבר אחרון, דיפון הדפנות לקראת יציקות הבטון.

העבודה נעצרת

אבל כאן הבין הבחור שכדי להמשיך מלאכה הוא צריך עוד מימון, הכסף שהוא מרוויח מספיק לו בדיוק למחיה והחזר המשכנתא ולכן החליט לגייס את הכסף הנדרש ($4000) כפרויקט גיוס המונים באתר Gofundme.com.

נכון לעכשיו, נתרם סכום של $695 מתוך ה-$4000 הנדרשים והבחור שלנו מאוד אופטימי שהוא יצליח לגייס את כל הסכום.

מה הוא מבטיח בתמורה?

פרויקט Rock Bottom בריכת סקייטבורד בחצר האחורית

אחד התורמים אף עיצב לוגו מיוחד לפרויקט

מה שהבחור החביב מציע לכולם (לתורמים ולצופים מהצד) שהבריכה שתבנה תהיה לרשות ולתועלת הציבור כולו, כלומר, כל סקייטר שרוצה לבקר אצלו יכול להגיע לסשן בבריכה ללא הגבלה, רק בתיאום מראש והחוויה לא כוללת לינה אצלו בבית. אגב אם כל זה לא הספיק לכם כדי להראות רצינות, הבחור קיבל במתנה מיתוג לפרויקט בדמות לוגו. שם הפרויקט אם עדיין לא אמרנו הוא Rock Bottom ועכשיו אתם תחליטו אתם אם בא לכם להיות מהמשקיעים בבריכת סקייטבורד משובחת בקונטיקט, אם כן יאללה תרמו, ואם לא עדיין תוכלו לקפוץ לבקר בפעם הבאה שתהיו בסביבה.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות דיתה טאנלס

דיתה טאנלס
הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)