עמוד הבית / לונגבורד / האמבורד / האמבורד: דגם הפינגר Pinger

האמבורד: דגם הפינגר Pinger

עבור רבים שניסו את כל הדגמים, דגם הפינגר נחשב למועדף עליהם. הוא בסגנון פינטייל (Pintail), אורכו 1.73 מטר והוא הכלאה בין דגם הקלסיק והפיש. הוא טוב יותר בתמרון לעומת ה”קלסיק” אבל מאפשר בצורה טובה גם ביצועים כמו Cross Stepping (הליכה על גבי הקרש במהלך הגלישה) Nose Riding (גלישה על קצה הקדמי של הקרש).מדובר בדגם מעט יותר כבר מה”פיש” מה שמאפשר לו לצבור מהירות גם במהלך הפניות.

logo_Pingerאורך: 1.73 מטר
רוחב: 38 ס”מ
גלגלים: ABEC 11’s top of the line 90mm Flywheels
צירים: Torsion truck the S8
מייסבים: BILTIN Abec 7 bearings

מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי http://hamboards.com/products/pinger-bamboo

רוצים להכיר את כל הדגמים? בעמוד הבא הרשימה המלאה של כל הדגמים

את הדגם ניתן לסווג לפי 5 תכונות מרכזיות (תמרון, שיוט, גלישה על הקצה, פמפום וניידות), הצוות המקצועי בהאמבורד העניק ציון לכל תכונה בהתאם לכל דגם, התוצאה כאן לפניכם. נדגיש כי לא מדובר בציון איכות אלא את מידת היכולת של הדגם לתת מענה לכל תכונה ותכונה. כל גולש נותן משקל שונה לתכונות הנ”ל ובהתאם יודע לבחור את הדגם המועדף עליו.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

https://www.youtube.com/watch?v=yv6P1vpHdLw עבור רבים שניסו את כל הדגמים, דגם הפינגר נחשב למועדף עליהם. הוא בסגנון פינטייל (Pintail), אורכו 1.73 מטר והוא הכלאה בין דגם הקלסיק והפיש. הוא טוב יותר בתמרון לעומת ה"קלסיק" אבל מאפשר בצורה טובה גם ביצועים כמו Cross Stepping (הליכה על גבי הקרש במהלך הגלישה) Nose Riding (גלישה על קצה הקדמי של הקרש).מדובר בדגם מעט יותר כבר מה"פיש" מה שמאפשר לו לצבור מהירות גם במהלך הפניות. אורך: 1.73 מטר רוחב: 38 ס"מ גלגלים: ABEC 11’s top of the line 90mm Flywheels צירים: Torsion truck the S8 מייסבים: BILTIN Abec 7 bearings מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי…

סיכום הדירוג

Carving (תמרון וחיתוך)
Cruise (שיוט)
Noseriding (גלישה על קצה קדמי)
Pump (פמפום)
Portability (ניידות, יכולת נשיאה)

סיכום הפינגר הוא דגם מאוד זורם הוא במשקל כבד יחסית ולכן יכול לצבור תאוצה ומהירות תוך כדי תמרון. אם אתם מתלבטים בין הפיש והקלאסיק זה הדגם שמשלב את שניהם הכי טוב שניתן.

הדירוג שלך: היה הראשון לדרג!

אודות דיתה טאנלס

הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)