עמוד הבית / לונגבורד / האמבורד / האמבורד: דגם הפיש – Fish

האמבורד: דגם הפיש – Fish

מקור ההשראה לדגם ה”דג” הוא אי שם בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת, דגמי גלשנים מסוג “דג” איפשרו גלישה מהירה מאוד וחופשית. בדומה מצליח דגם ה”דג” לצבור מהירות ותנועה חופשית עם תמרונים מרובים גם ביבשה. ניתן לבצע בנוחות ובקלות יחסית גם פניות מסוג Rail-to-Rail, ופמפום כדי לצבור תאוצה ומהירות.

Logo_Fishאורך: 1.37 מטר
רוחב: 43.2 ס”מ
גלגלים: 90 מ”מ, ABEC 11
צירים: Torsion truck the S8
מייסבים: BILTIN Abec 7

מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי http://hamboards.com/products/fish-bamboo-1

רוצים להכיר את כל הדגמים? בעמוד הבא הרשימה המלאה של כל הדגמים

את הדגם ניתן לסווג לפי 5 תכונות מרכזיות (תמרון, שיוט, גלישה על הקצה, פמפום וניידות), הצוות המקצועי בהאמבורד העניק ציון לכל תכונה בהתאם לכל דגם, התוצאה כאן לפניכם. נדגיש כי לא מדובר בציון איכות אלא את מידת היכולת של הדגם לתת מענה לכל תכונה ותכונה. כל גולש נותן משקל שונה לתכונות הנ”ל ובהתאם יודע לבחור את הדגם המועדף עליו.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

http://youtu.be/r6k1xixtq_I מקור ההשראה לדגם ה"דג" הוא אי שם בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת, דגמי גלשנים מסוג "דג" איפשרו גלישה מהירה מאוד וחופשית. בדומה מצליח דגם ה"דג" לצבור מהירות ותנועה חופשית עם תמרונים מרובים גם ביבשה. ניתן לבצע בנוחות ובקלות יחסית גם פניות מסוג Rail-to-Rail, ופמפום כדי לצבור תאוצה ומהירות. אורך: 1.37 מטר רוחב: 43.2 ס"מ גלגלים: 90 מ"מ, ABEC 11 צירים: Torsion truck the S8 מייסבים: BILTIN Abec 7 מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי http://hamboards.com/products/fish-bamboo-1 רוצים להכיר את כל הדגמים? בעמוד הבא הרשימה המלאה של כל הדגמים את הדגם ניתן לסווג לפי 5 תכונות מרכזיות…

סיכום הדירוג

Carving (תמרון וחיתוך)
Cruise (שיוט)
Noseriding (גלישה על קצה קדמי)
Pump (פמפום)
Portability (ניידות, יכולת נשיאה)

סיכום במונחים של לונגבורד הפיש הוא דגם ארוך, ובמונחים של קרבר הפיש הוא דגם טוב מאוד לפמפום והשגת תמופה וכן לתמרונים. לכן ניתן לסכם ולומר שהפיש הוא דגם טוב לאוהבי הקרבר שרוצים לונגבורד עם יכולות דומות.

הדירוג שלך: היה הראשון לדרג!

אודות דיתה טאנלס

הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)