עמוד הבית / לונגבורד / האמבורד / האמבורד: דגם פסקאדיטו Pescadito

האמבורד: דגם פסקאדיטו Pescadito

מקור המילה Pescadito הוא בספרדית ומשמעותה “דג קטן”, ואכן כשמו כן הוא, זריז מאוד, מאפשר תמרונים חדים ומהירים. אחת היכולות המרכזיות בדגם הוא לבצע פמפום ולצבור תאוצה (Pump and Carve) בדומה לקרבר.הוא נחשב יחסית לקטן ביחס לאחיו הגדולים ולכן ניתן להחליק איתו בשטחים אורבניים, רחובות ומקומות עם אנשים.אורכו הוא 1.12 מטר, זה אומנם אורך של לונגבורד ממוצע אבל ביחס למשפחת ההאמבורד הוא כמעט הכי קטן.

Logo_Pescaditoאורך: 1.12 מטר
רוחב: 35.6 ס”מ
גלגלים: Hamboards 69mm 78a
צירים: Paris 180mm Reverse Kingpin Truck
מייסבים: BILTIN Abec 7 bearings

מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי http://hamboards.com/products/pescadito-bamboo

רוצים להכיר את כל הדגמים? בעמוד הבא הרשימה המלאה של כל הדגמים

את הדגם ניתן לסווג לפי 5 תכונות מרכזיות (תמרון, שיוט, גלישה על הקצה, פמפום וניידות), הצוות המקצועי בהאמבורד העניק ציון לכל תכונה בהתאם לכל דגם, התוצאה כאן לפניכם. נדגיש כי לא מדובר בציון איכות אלא את מידת היכולת של הדגם לתת מענה לכל תכונה ותכונה. כל גולש נותן משקל שונה לתכונות הנ”ל ובהתאם יודע לבחור את הדגם המועדף עליו.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

https://www.youtube.com/watch?v=MZ7zfhCaF3A מקור המילה Pescadito הוא בספרדית ומשמעותה "דג קטן", ואכן כשמו כן הוא, זריז מאוד, מאפשר תמרונים חדים ומהירים. אחת היכולות המרכזיות בדגם הוא לבצע פמפום ולצבור תאוצה (Pump and Carve) בדומה לקרבר.הוא נחשב יחסית לקטן ביחס לאחיו הגדולים ולכן ניתן להחליק איתו בשטחים אורבניים, רחובות ומקומות עם אנשים.אורכו הוא 1.12 מטר, זה אומנם אורך של לונגבורד ממוצע אבל ביחס למשפחת ההאמבורד הוא כמעט הכי קטן. אורך: 1.12 מטר רוחב: 35.6 ס"מ גלגלים: Hamboards 69mm 78a צירים: Paris 180mm Reverse Kingpin Truck מייסבים: BILTIN Abec 7 bearings מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הדגם באתר הרשמי http://hamboards.com/products/pescadito-bamboo רוצים להכיר את כל…

סיכום הדירוג

Carving (תמרון וחיתוך)
Cruise (שיוט)
Noseriding (גלישה על קצה קדמי)
Pump (פמפום)
Portability (ניידות, יכולת נשיאה)

סיכום דגם חדש בעל צורה ייחודית, צירים מיוחדים עם טבעות גומי ולכן ניתן לפמפם בצורה מיטבית ולהשיג מהירות גבוהה, אורך הקרש מאפשר יציבות אך גם ביצוע תמרונים חדים ביותר.

הדירוג שלך: היה הראשון לדרג!

אודות דיתה טאנלס

הכל התחיל שהייתי ילדה קטנה, הביאו לי סקייטבורד ירוק מאמריקה... והיום 20 שנה אחרי, כל סקייטבורד שלי חייב להיות עם מוטיב ירוק...בשנים האחרונות זה בעיקר לונגבורד עם הרבה דאון-היל ארץ ישראלי (תתפלאו אבל יש המון מקומות)