עמוד הבית / משחקים ואפליקציות / Extreme Trip אפליקציה חדשה שלוקחת את הסקייטבורד והשיתופיות צעד גדול קדימה

Extreme Trip אפליקציה חדשה שלוקחת את הסקייטבורד והשיתופיות צעד גדול קדימה

את הסקייטבורד הראשון שלו קיבל דוד אבני בגיל 5, זה היה לפני מעל כ-30 שנה (אבל מי סופר…), מאז הוא הספיק להשתתף בתחרויות, להחליק עם טובי הסקייטרים בארץ ואפילו הרחיק עד לנורבגיה הקרה כדי להחליק, וכמו רבים וטובים פרש לטובת קריירה ומשפחה, עכשיו הוא חוזר ובגדול עם אפליקצית Extreme Trip שהולכת לשפר לסקייטרים את החיים.

חיידק הסקייטבורד מכה שנית

אבל לפני כשנתיים החיידק חזר ובגדול, דוד רכש לעצמו סקייטבורד חדש וחזר להחליק. במקביל הוא ישב וחשב מה הוא עוד יכול לעשות בתחום הסקייטבור. דוד זיהה את הצורך של סקייטרים לדעת מה קורה, היכן זה קורה ומתי זה קורה “משהו שייתן לאנשים את האפשרות לדעת מה יש סביבך, לאן ללכת, מי הולך” הוא מספר. כאשר ניסה דוד לחפש פתרונות לנושא הוא גילה שאין ממש שירות מעודכן (אתר / אפליקציה) המאפשר לקבל את כל המידע הנ”ל, המידע אומנם קיים חלקית, מפוזר בפורומים וקבוצות פייסבוק, אבל לא תמיד מעודכן.

ההזדמנות למשהו חדש

אחד המקרים המכוננים עבורו היה לאחר שקרא על ספוט מומלץ באחד הפורומים ונסע להחליק שם, אבל לצערו גילה שאותו מקום כבר סגור והמידע שפורסם באותו פורום פשוט לא היה מעודכן.
באותה רגע הבין דוד שקיימת פה הזדמנות לתת מענה לענף הסקייטבורד בפרט אבל לכל תחום ספורט האקסטרים בכלל, כלומר הרעיון שחשב עליו מיועד לתת מענה לעוסקים בכל ענפי האקסטרים (סקייטבורד, גלישה, אופניים וכד’).
הוא חשב על אפליקציה, מבוססת רשת חברתית שתאפשר לאנשים להעלות מידע על מקומות חדשים, לעדכן על מקומות חדשים ומפגשים ספציפיים במקומות האלו. לא רק סקייטפארקים אלא, ספוטים ברחבי הארץ ולא רק סקייטבורד אלא גם גלישה, צניחה, רכיבה, סנפלינג וכל מי שאקסטרים וירצה ברוך הבא.

עדיף שניים מהאחד

דוד הבין שלמיזם שכזה הוא צריך שותף לדרך, הוא נפגש עם חברו הטוב רוי ביטון וסיפר לו על הרעיון, רוי נדלק מיד, החליט שהוא בעניין ומאז שניהם יחד עמוק יחד בפרויקט.
הם עבדו כשנה על פיתוח הרעיון כאשר לפני כחצי שנה נכנסו לשלב הפיתוח ובימים האחרונים השיקו את השלב הראשון, אפליקציה למכשירי אנדרואיד. יש בגרסה החדשה המון פיטשרים עבור המשתמשים, וכמובן בקרוב תצטרף גם גרסה למכשירי האייפון. כמו כן, יש רשימת פיטשרים (כמו להעלות וידאו למשל) שממתינה לשילוב בגרסאות העתידיות.

זה קצת כמו Waze אבל לסקייטבורד…

אחד מתסריטי השימוש באפליקציה שממש הרשימו אותנו היה כאשר תיאר דוד שהוא נוסע מגן יבנה לת”א ורוצה לדעת אילו ספוטים מתאימים עבורו יש בדרך. האפליקציה תשרטט את מסלול הנסיעה ותציין את כל המקומות (ספוטים) שיש בדרך. תסריט מענין נוסף הוא הגעת לאיזה מקום ואתה לוחץ על מקומות נוספים לידי, מיד תקבל את כל הספוטים בקרבת מקום שהסקייטרים האחרים העלו.
כמ כן, יצירת הסשן על בסיס אירוע (Event) היא פיטשר מאוד מענין, אתה יוצא לספוט ביום ושעה מסוימת, תוכל לפתוח אירוע וכך אחרים ידעו ויוכלו להצטרף אל הקבוצה.

סקייטרים עכשיו הפניה היא אליכם!

מיוצר בישראל הורידו את אפליקצית אקסטרים טריפ (Extreme Trip – מוצר כחול לבן שהוא גאווה ישראלית!), תתחילו לשתף ולהעלות תכנים וספוטים וכולנו נרוויח מזה בגדול.
זה המקום גם לפרגן בגדול לדוד ורוי על רוח היזמות, החדשנות והנתינה הגדולה לקהילת הסקייטבורד בארץ, שבהחלט יכולה להקפיץ קדימה את החיבור בין סקייטרים ברחבי הארץ, שאפו!

ונסיים בציטוט של הסנדק, רודני מולן: “אנחנו לוקחים את זה, הופכים את זה לשלנו ואז אנחנו תורמים בחזרה לקהילה באופן פנימי שמעשיר את הקהילה עצמה. החיבור של כולם נותן לנו משהו שלא יכולנו להשיג כיחידים.”
זה מתאים בול לרוח האפליקציה, אז קדימה הורידו, עדכנו ספוטים ומידע ותתחילו להנות!

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? דוד ורוי ישמחו לענות ולהסביר

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות נתי בלכר

אוהב, חי ונושם סקייטבורד כבר המון שנים. מאז שהסקייטפארקים נבנו בארץ, זנח את הספוטים בעיר ושורץ בסקייטפארקים ברחבי גוש דן. אם יש לי חלום אז הייתי רוצה שטוני הוק יבקר בארץ...