עמוד הבית / לונגבורד / משפחת הסקייטבורדים של Penny מתרחבת: לשני האחים הקטנים מתווסף אח חדש וגדול, לונגבורד.
PennyLongboard לונגבורד פני
לונגבורד פני החדש. מקור: PennySkateboards.com

משפחת הסקייטבורדים של Penny מתרחבת: לשני האחים הקטנים מתווסף אח חדש וגדול, לונגבורד.

כן כן, השמועות שהתחילו לצוץ בקרב קהילת אוהדי הסקייטבורד Penny לפני כחודשיים נכונות! החברה הכריזה לפני כשבוע שבתחילת חודש אוגוסט 2015 מתוכננת הרחבה משפחתית. עד היום הכרנו 2 גדלים בלבד של הסקייטבורד, כעת מצטרף אח גדול חדש, גדול כמו…לונגבורד וכולו (כמובן!) מפלסטיק, בדיוק כמו האחים הקטנים שלו. אז כנראה שזה מצליח בקטן, ממשיכים בגדול עוד פחות מחודש יוולד הלונגבורד החדש של Penny Skateboard (לונגבורד פני בשבילכם) שכולל לא מעט שיפורים ושדרוגים.

פלסטיק מסוג חדש

כאשר החליטו בחברת Penny לפתח מוצר חדש בקולקציה, סקייטבורד גדול יותר, שהוא לונגבורד לכל דבר וענין הבינו שיש פה אתגר טכנולוגי.
בתחילה הוטלה המשימה על הצוותים במעבדות המחקר, שם ניסו החוקרים והמדענים לפתח סוג חדש של פלסטיק, דומה מאוד לפלסטיק הייחודי של הסקייטבורדים הקיימים של פני, אבל שיהיה יותר חזק, גמיש ועמיד.
זאת מכיוון שלונגבורד הוא קרש ארוך וגדול יותר שנדרש לעמוד מול כוחות חזקים יותר והפלסטיק הקיים של פני פשוט לא עמד במשימה ונשבר לעיתים קרובות כאשר יצרו ממנו את הדגמים הראשונים לניסוי. ואכן החומר החדש שנוצר במעבדות המחקר של פני הוא פלסטיק חזק מאוד וגמיש במידה מדויקת שמעניק חווית גלישה ייחודית ומהנה על לונבורד, שונה מהחוויה שמתקבלת מבורד עשוי מעץ (ויש לנו כמובן המון כבוד לתעשיית הבורדים מעץ).

לונגבורד פני, חוויה למרחקים ארוכים

הפני החדש בהחלט מתאים לנסיעות ארוכות יותר ומהירויות גבוהות ממה שניתן היה להשיג בדגמי הפני הקודמים.
קימור בגובה של 1.3 ס”מ (חצי אינץ) לאורך כל הבורד בשילוב עם הגמישות הטבעית של הפלסטיק וכן קיעור מצד לצד לרוחב מאפשר יציבות טובה ויכולת לרכיבה חוויתית ושונה ממה שהכרתם. (כך לפחות מספרים החברים בחברת פני)
טקסטורת הוואפל (Waffle) על הבורד שמאפיינת את הסקייטבורדים של חברת פני, קיבלה חיזוק משמעותי עם הוספת שכבה חדשה של טקסטורה מגורענת (כמו גריפ), שמונעת החלקה ומשפרת את היציבות על הבורד עוד יותר.

ואין כמו סרטון השקה להלהיב את כולם…

רק מילה אחת לפני, בסרטון מוצגים סקייטרים נהנים עם הלונגבורד החדש, כולל ירידות דאון היל קלות אומנם אבל ללא קסדה, אנו ננצל את ההזדמנות ונאמר כי קסדה בלונגבורד היא חובה וזאת מכיוון שהיא מגנה על הראש שלכם במקרה של נפילות או חבלה, אז בבקשה קראו והפנימו.

כל צבעי הקשת (כמעט)

בהשקת הלונגבורד של פני יוצגו למכירה 6 דגמים בסט צבעים מגוון ומענין

  • שחור (Rasta) עם גלגלים בצבע אדום וצירים בצבע צהוב
  • לבן אוף-וויט (Glow) עם גלגלים וצירים בצבע שחור
  • כחול רויאל (Royal Blue) עם גלגלים בצבע אפור כהה
  • אפור (Grey), מינט- תכלת בהיר מאוד (Mint) עם גלגלים בצבע ירוק זרחני
  • כחול בהיר (Blue) עם גלגלים בצבע אדום
Penny Longboard לונגבורד פני

לונגבורד פני מגיע במגוון של 6 צבעים. מקור: PennySkateboards.com

תגידו, איזה לונגבורד פני אתם הייתם בוחרים?

סקרנים לגבי התוצאות?

Loading ... Loading ...

עוד קצת מפרט טכני

  • אורך: 91.4 ס”מ (36 אינץ)
  • רוחב: 24 ס”מ (9.5 אינץ)
  • צירים : Reverse Kingpin 7 inch -180mm עם ציפוי במגוון צבעים
  • גלגלים: 69mm – 83A
  • מייסבים : Abec 9 v-channel stainless steel

שתפו את כולם בחוויות הפני סקייטבורד שלכם

כחלק ממהלך ההשקה חברת Penny Skateboards מזמינה אתכם לשתף את החוויות שלכם בלונגבורד תחת התגיות  escapethere #skatethere# בעמודי הפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר של החברה. הנה כמה תמונות ממחישות שפורסמו בבלוג ובעמוד הפייסבוק של Penny Skateboards.

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות יוסי אלמוגי

עזבו רדבול, הסקייטבורד נותן לך כנפיים... אבל בסקייטבורד אין קיצורי דרך, כדי להצליח צריך ליפול, לקום לנסות שוב ולהתמיד, בסוף תרגישו בשיפור וגם בהצלחה.