עמוד הבית / קולנוע וטלוויזיה / פרסומות / נחשו איזו דמות פרוותית נבחרה לפרסם את Vans?

נחשו איזו דמות פרוותית נבחרה לפרסם את Vans?

בחודש יוני , בתחילת קיץ 2014, השיקה חברת Vans קולקציה חדשה ומעניינת של נעליים והלבשה בהשראת הטרילוגיות המקורית של מלחמת הכוכבים (Vans x Star Wars collection). זוכרים את צ’בקה? הדמות השעירה והבלתי נשכחת שלאורך כל הסרטים נשארת נאמנה ועוזרת להאן סולו, אז ב-Vans חשבו שהיא תתאים ביותר לפרסומת החדשה של קולקצית נעלי Vans בעיצובי מלחמת הכוכבים.

חשבו וחשבו החבר’ה ב-Vans יחד עם משרד הפרסום על רעיון לסרטון פרסומת מקורי ומרענן…שישקף את רוח התקופה של טרילוגית מלחמת הכוכבים (סוף שנות ה-70, תחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת-נשמע עתיק אבל ככה נכון לתאר את התקופה), הסרטון צולם בסקייטפארק אשר חברת Vans היא נותנת החסות הרשמית שלו בהאנטיגנטון ביץ בקליפורניה.

בסרטון אנו זוכים לסוג של חזרה לעבר, אי שם לשנת 1980 וצופים בתחרות “בריכה” טיפוסית. המתחרה הראשון שזה עתה סיים את הסשיין בתחרות הוא לא אחר מאשר קריסטיאן הוסוי האגדי (Christian Hosoi) שמככב בסרטון ומקבל אגב ציון 9 מכל 3 השופטים. המתמודד הבא אחריו הוא גם דמות מוכרת אבל הפעם מהטרילוגיה…במבט ראשון היא דומה מאוד לצ’בקה (Chewbacca), מגזע ווקי (Wookie), הדמות השעירה והבלתי נשכחת שלאורך כל הסרטים נשארת נאמנה ועוזרת להאן סולו.
אבל בסרטון הזה מדובר כנראה בבן דוד דומה, נמוך יותר בשם רוקי ווקי (Rookie Wookie) , אותו בן דוד יוצא גם הוא לסשיין בבריכה ומבצע תרגילים ברמה גבוהה מאוד, אבל תגובות השופטים מעורבות (ציון 9.5,10 ו-6).
מכיוון שמדובר בחיה, אותו רוקי ווקי מיד שנודע לו שקיבל ציון בלתי מתקבל על הדעת, יוצא מכליו ומתרגז בצורה חייתית (הוא חיה אמרנו כן, וזה לא באמת, זה מבוים) ומיד תוקף השופט “השורר”.
אבל אל דאגה חיילי משמר הגלקסיה תופסים את רוקי ומונעים ממנו להתפרע יותר מידי הכל כמובן באוירה הומוריסטית של סרטון פרסומת שנותן המון כבוד לטרילוגית מלחמת הכוכבים ולסצינת הסקייטבורדים של שנות ה-80 בקליפורניה.

אילו כוכבים משתתפים בסרטון?

המושג המתאים יותר לתאר את הרשימה המכובדת הבאה הוא “אגדות עוד בחייהם” (באנגלית: Living Legends).
אז נתחיל מסטיב קאבלרו (Steve Caballero) שמגלם את “רוקי ווקי” ומבצע תרגילים מדהימים בתחפושת שעירה, כבדה ומגושמת שלמרות כל זאת, לא מונעת ממנו להגיע לביצועים מרשימים.
בקהל הרב שמריע מסביב לבריכה ניתן למצוא כצופים את טוני אלבה (Tony Alva), ג’ף גרוסו (Jeff Grosso).
אם תתאמצו עוד יותר תוכל להבחין גם בפיטר הוויט (Peter Hewitt), ג’וש בורדן (Josh Borden), ג’ון לוקרו (John Lucero), סטיב אלבה (Steve Alva), ג’ירג’יו זאתוני (Giorgio Zattoni) ועומר האסן (Omar Hassan).
ויש גם כוכבי הווה בין כל הצופים למשל, לילה הרסט (Leila Hurst) ואלכס קנוסט (Alex Knost) מקבוצת Vans surf riders.

תעשיית האפקטים המיוחדים של הוליווד מגויסת לאתגר

קריסטיאן ג”קובס (Christian Jacobs) וג’ייסון דה-וילרס (Jason DeVilliers) הבימאים של הסרטון, החליטו לגייס את מומחי התחפושות הטובים ביותר של הוליווד, סקוט ג’ונסון( Scott Johnson) ולקייב גונדרמן (Cleve Gunderman).
אין כמו סרטון מאחורי הקלעים כדי לתאר את מידת ההשקעה הרבה בהכנות לקראת הסרטון שכללו הכנת תחפושות של הדמויות באיכות העולה על המקור. סטיב קאבלרו מספר שתמיד רצה לגלם את צ’בקה ושמח על שקיבל את ההזדמנות, למרות שכפי שתראו בסרטון הוא היה חייב לעבור תהליך של הכנת מסכה שכיסה לו בנוזל צמיגי של סיליקון את כל הפנים למשך כמה דקות, הכל למען המטרה כמובן. על בסיס המסכה שנוצרה הכינו את התחפושת של רוקי ווקי במידות המדויקות עבור סטיב.

רגע, מה עם הנעליים?

בקולקציה שהושקה ישנם כ-20 דגמים שונים, תוכלו לצפות בכולם בקישור הבא http://www.vans.com

כמה תמונות מעמוד האינסטרגם של סטיב קאבלרו במהלך ימי הצילומים

A photo posted by Steve Caballero (@steviecab) on

A photo posted by Steve Caballero (@steviecab) on

כן, אפשר להגיב, לפרגן, ועוד כל מיני

אודות נתי בלכר

אוהב, חי ונושם סקייטבורד כבר המון שנים. מאז שהסקייטפארקים נבנו בארץ, זנח את הספוטים בעיר ושורץ בסקייטפארקים ברחבי גוש דן. אם יש לי חלום אז הייתי רוצה שטוני הוק יבקר בארץ...